Ostutingimused

1.Üldtingimused

 1. Fashionlook.ee on riideid, jalatseid, aksessuaare müüv e-pood, mida haldab Fashion Look Oü
 2. Fashionlook  kasutajaks registreerides ja/või Toodete ostmisele kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused (http://www.tarbijakaitseamet.ee/).


2. Lepingu sõlmimine

 1. Fashionlook müüb ja e-poe klient ostab e-poes pakutavaid Tooteid, mille tarneaeg on tavaliselt 7-päeva+ Eesti sisene post.
 2. Fashionlooki ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Fashionlook Oü arvelduskontole. (Tuleb arvestada et  nädalavahetusel eri pankadest tehtud maksed laekuvad meile alles esmaspäeva lõunaks 12.00 päeval). Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita (nt lihtsalt ostukorvi lisamisel).


3. Toodete saadavus, fotod ja kirjeldus

 1. Fashionlook teeb kõik võimaliku, et e-poes märgitud laoseisud vastaksid tegelikkusele, kuid võib tekkida olukord, kus tootelehel märgitud laoseis reaalajas  ei klapi. Sellisel juhul võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ning saad valida endale kõige sobivama variandi: kanname Sulle järgmisel tööpäeval raha tagasi; asendame Toote samas väärtuses Too(de)te vastu (Kuna fashionlook.ee  tellib toote alles peale tellija makes laekumist ,siis ei pruugi alati toodet enam kesklaos saadaval olla tellimise hetkel).


2. Fashionlook teeb kõik võimaliku, et Toodete kirjeldused oleksid ammendavad, kuid alati ei pruugi see nii olla. Fashionlook uuendab ja täiendabToodeteinfot regulaarselt, et tagada kirjelduste asjakohasuse.


3. Kuna tooted tellitakse personaalselt kesklaost, siis mõnikord puudub meil isiklikult toote kohta täpsem kirjeldus ( nt: kontsa kõrgus,materjal,tegelik värvus, suurustele vastavus jms). Sellega tuleb kindlasti ka arvestada enne tellimuse vormistamist! Samuti tuleb arvestada ka sellega, et tooted tellitakse personaalselt väljastpoolt Eestit ja peale makse laekumist läheb tellimus jõusse.


4. Konto loomine

 1. Fashionlooki konto loomine ei ole ostmiseks kohustuslik, kuid see annab mitmeid lisavõimalusi: (tellimuse ajaloo jälgimine,kampaania soodustused, allahinnatud tooted, kinkekaardid, tellimuse jälgimine, uued tooted jt).
 2. Üks füüsiline isik võib omada ainult ühte Fashionlooki kontot.


5. Ostmine

 1. Leia Fashionlookist endale sobiv Toode. Näiteks kingad;
 2. Vali suurus ning vajuta nuppu "Lisa ostukorvi";
 3. Järgnevalt tuleb Sul vajutada nupule "Ostukorv", mille vajutamisel avaneb"Ostukorvi" vaade. Kui ostukorvi lisatud kingad on ainukesed, mida soovid soetada, vajuta nuppu "Vormista ost" (kui soovid Fashionlookis  ringi vaadata ning lisaks olemasolevatele kingadele näiteks uued püksid juurde tellida, võid liikuda "Jätka ostmist" nupu abil uuesti Tooteid valima ning toimida samamoodi nagu eelnevalt kingade lisamise puhul. Ostukorv säilib endisena ka ostukorvi lehelt lahkumisel.
 4. Vajutades "Vormista ost" avatakse Sulle tellimuse kinnitamise lehekülg. Fashionlookis on võimalik tasuda nii külalisena kui ka registreeritud kasutajana. Palun täida nõutud väljad; * Vali kohaletoimetamise võimaluste vahel – Omniva pakiautomaat, Itella SmartPOST pakiautomaat, Eesti Posti postkontor. *Vali sobiv "Makseviis".
 5. Kontrolli tellimus üle ning vajuta seejärel " Jätka”
 6. Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta.6. Kohaletoimetamine

 1. Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolse arve tasumist) komplekteerib fashionlook.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks.
 2. fashionlook.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida fashionlook.ee ei saanud mõjutada või ette näha (Nt riigipühad,ilmastikuoludest tingitud tõrked tarneajas jms.)
 3. Enamasti saabub kaup tellijani, makse laekumise hetkest Fashionlook Oü  arvelduskontole, 5-10 tööpäeva jooksul.
 4. Tellitud Toode peaks Sinuni jõudma ideaalses korras ja kinnises pakendis. Kui pakend on transpordil viga saanud, siis palun anna meile sellest koheselt teada e-posti teel info@fashionlook.ee
 5. Fashionlooki kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Toode on jõudnud Omniva pakiautomaati, Itella SmartPOST pakiautomaati või Eesti Posti postkontorisse.


7. Tagastamine ja ümbervahetamine

 1. Fashionlook.ee E-poest ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastusõigus, alates hetkest mil kaup jõudis Sinuni (Vaata ka: http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/14-paevane-taganemisoigus )
 2. Kauba taganemisõiguse kasutamiseks täitke avaldus, mille leiate SIIT, Avalduse võib esitada nii elektrooniliselt kui ka koos tagastatava Kaubaga.
 3. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutusjälgedeta.
 4. Kauba tagastamisega seonduv transpordikulu jääb Ostja kanda.
 5. Kauba tagastamisel tagastab Fashionlook Oü nii kauba maksumuse kui ka kauba Kliendini toimetamise kulu.
 6. Tagastamisel kantakse Kliendile raha tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul toote tagastamisest (üldjuhul kohe peale tagastatud kauba kättesaamist 1-2 päeva jooksul).
 7. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine Fashionlook'le.
 8. Juhul kui peale tagastamist ilmneb, et tagastus ei vasta Kasutuslepingus toodud tingimustele, siis raha ei tagastata, nt toodet on kantud, toode on määrdunud või ilmneb, et toodet on lõhutud.
 9. Toote ümbervahetamisel kannab Tellija ümbervahetatava toote tagastuse kulud, Fashion Look oü tasub uue toote Tellijani saatmise kulud.
 10. Fashionlook ei saa alati garanteerida Toodete ümbervahetamise võimalust, sest laoseisud on muutlikud ning asendustoode võib lihtsalt puududa.
 11. Fashionlookil on vastavalt Tarbijakaitseseadusele kohustus vastata kirjalikult 15 päeva jooksul.
 12. TAGASTADA SAAB:  Smartpostiga või Omnivaga, Tartu Ringtee Selver, tel 55 34560. Pakilt eemaldada eelmised kleebised! Sisse kirjutada KINDLASTI tellimuse number, maksja nimi ning tagastamise/ümbervahetamise põhjus, kui taganemisavaldus on esitatud elektrooniliselt, tuleb tagastatava paki sisse kirjutada nimi, telefoninumber ja tellimuse number 


8.  Fashionlook.ee ei vastuta:

 1. Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustumise eest
 2. defektide eest, mis on tekkinud  toodete kasutusjuhendis märgitud õpetuse mittejärgimise või hoolduse mittetegemise tõttu (näiteks: tavlvesaapad nõuavad ka hooldust ning ei ole siiski kummiku eest, osadel riietel sees enamasti vaid käsipesu, Nt kunstnahast/seemisnahast saabaste kandmine -30 kraadises pakases/lumes/lörtsis. Vaata ka “JALATSITE HOOLDUSE” infot meie klienditeeninduse alt.
 3. toote tarneaja pikkuse üle (enamasti saabub tellitud kaup tellijani 1-2 nädala jooksul! Kuid tuleb arvestada et laupäeval ja pühapäeval ei pruugi tarne alati 24/7  aktiivselt liikuda. Riigipühade ajal kaup ei pruugi liikuda tavapärase kiirusega. Kuna kaup tellitakse teistest Euroopa liikmesriikidest, siis tuleb arvestada ka teiste riikide Riigipühade graafikutega.
 4. toote tavapäraste kulumiste eest.


9. Privaatsus

 1. Fashionlooki e-poe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku Fashionlookile enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel;
 2. Fashionlookile teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Toodete pakkumiseks. Sa annad Fashionlookile nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui oled märkinud linnukese vastavas aknas vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel;
 3. Sinu isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses;
 4. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Fashionlook kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus;
 5. Isikuandmeid töötleb Fashion Look Oü (12570613)


10. Tingimuste muutmine

 1. Fashionlookil on õigus e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.fashionlook.ee  kaudu;
 2. Kui Sa edastasid oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Fashionlooki ja Sinu vahel tekkinud õigussuhtele Sinu poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevat lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti;
 3. Fashionlook jätab endale õiguse loobuda müügist, kui Tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis.


11. Muud tingimused

 1. Käesoleva lepingu tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktid;
 2. Sinu ja Fashionlooki vahel seoses Fashionlookist toodete ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel.

 

 

 

Küsimuste korral kirjuta meile info@fashionlook.ee või helista +372 55 34560